Hakkımızda

En özel davetleriniz için...

Metromall Düğün & Nikah & Balo Salonları olarak modern ve şık tasarımı, yüksek tavanlı ve tamamen kolonsuz mimari yapısı, son teknoloji havalandırma ve ses, ışık sistemleri, metro otobüs dolmuş gibi toplu taşıma imkanlarına olan yakınlığı, tamamen ücretsiz ve geniş otopark imkanlarının yanında profesyonel mutfağımız ile özel davetlerinizde ekmeğinize kadar size özel menüler sizlerin ve seçkin konuklarınıza sunulmaktadır. 

1500 kişiye kadar artırılabilir kapasitesi ile Lux Salon, 550 kişiye kadar artırılabilir Frenze Salon ve 220 kişiye kadar artırılabilir Class Salon ile düğün, nikah organizasyonu, kına gecesi, nişan töreni, mezuniyet balosu, kurumsal toplantılar ve yemekler gibi bir çok organizasyona 3 farklı salonumuz ile ev sahipliği yapıyoruz. 

Toplam 4.000 metrekareye kurulu salonlarımızda geniş fuaye alanları ve terasları ile her detay sizlerin ve seçkin konuklarınızın konforu için özenle tasarlandı. 

Metromall Düğün & Nikah & Balo Salonları olarak özel etkinliğinizle ilgili kurduğunuz hayalleri hiçbir aksaklık olmadan gerçeğe dönüştürmek için buradayız.  Salonlarımız, konuklarınızın ömür boyu unutmayacağı şahane bir etkinliğe imza atmak için gerekli her şeyi sunuyor. 

01.JPG